Informacja

Ostatnio przeglądane

Pistolet lakierniczy ręczny DEVILBISS GTi PRO LITE TE10-13

Nowy produkt

Pistolet lakierniczy ręczny DEVILBISS GTI PRO LITE + Zestaw

Więcej szczegółów

25 Przedmioty

1 129,27 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PISTOLET LAKIERNICZY RĘCZNY DEVILBISS GTi PRO LITE TE10-13

Przy zakupie pistoletu GTi PRO Lite kupujący otrzyma zestaw czyszczący do pistoletów lakierniczych.

- Najnowszy pistolet lakierniczy DeVilbiss „i-system pro”. Wykonany z niezwykłą dbałością. Technologia zapewnia wysoką jakość produktu oraz świetne walory użytkowe, min. podczas czyszczenia po użyciu produktów konwencjonalnych oraz wodorozcieńczalnych. Projekt pistoletu GTi PRO LITE jest nowym pomysłem, w którym kluczową rolę odegrała technika aplikacji produktów oraz ergonomia. Uchwyt oraz spust pistoletu zastały zaprojektowane tak, a by lakiernik podczas pracy miał jak najlepszy komfort lakierowania.

Podobnie jak poprzednik GTi Pro pistolet przeznaczony jest do bazy (konwencjonalnej/wodnej) jak również lakieru bezbarwnego.
Dużej ilości ulepszenia pistoletu w porównaniu do poprzedniej wersji sprawiają, że GTi PRO LITE może stać się ulubionym narzędziem pracy lakiernika.

SPECYFIKACJA:

Ciśnienie wejściowe 2.0 bar (29 psi) dla głowic TE
1.75 bar (25 psi) dla głowicy HV

Zużycie powietrza

TE10: 270 l/min (9.5 cfm)
TE20: 360 l/min (12.7 cfm)
HV30: 460 l/min (16.3 cfm)
Przyłącze powietrza 1/4” Uniwersalne

Pojemność kubka 560 ml
Waga (pistolet): 446 g
Waga (pistolet z kubkiem): 620 g
Głowica Platerowany mosiądz
Głowica i pierścień Anodyzowane aluminium
Dysza Stal nierdzewna
Iglica Stal nierdzewna

Skonstruowany z dużą dokładnością z wykorzystaniem trwałych aluminiowych komponentów, Pistolet GTi PRO LITE jest o 25% lżejszy od pistoletu GTi Pro. GTi PRO LITE jest pistoletem, który jest w stanie sprostać każdej pracy.
Bardziej zmodyfikowana ergonomia pistoletu w porównaniu do poprzedniej wersji GTi Pro sprawia niesamowite czucie i dopasowanie, gwarantuje doskonałe wyważenie oraz wygodę pracy.
Dział Badań i Rozwoju firmy DeVilbiss opracował system trzech głowic powietrznych zapewniający „inteligentną” aplikację produktu. Oznacza to łatwość lakierowania w każdym kolorze, szerokim zakresie temperatur oraz warunków pogodowych, a przy tym otrzymujemy gwarancję doskonałego dopasowania kolorów oraz najwyższej jakości powłoki lakierniczej.

PROL - model TE10 - głowica B - Baza 13 - dysza
gti pro lite głowice
Głowica HV30 HVLP Głowica TE10 High Efficiency Głowica TE20 High Efficiency


W pistolecie GTi PRO LITE nie ma już tradycyjnej iglicy. W zamian zastosowany został samoregulujący oraz samouszczelniający się system, z wykorzystaniem którego praca spustu pistoletu jest bardzo lekka i płynna.
Nowy projekt dyszy powietrznej zapewnia GTi Pro Lite uniwersalność w aplikacji produktów o różnej lepkości i wyklucza konieczność wymiany dyszy w zależności od stosowanego materiału.
Rewolucyjny, koaksjalny zawór powietrzny umożliwia jednoczesną regulację powietrza oraz natryskiwanego produktu, co w bardzo dużym stopniu obniża wagę pistoletu, zapewnia dużo lepszą kontrolę nad pistoletem w trakcie pracy oraz optymalną proporcję powietrza i produktu, a przy tym ułatwia utrzymanie pistoletu w czystości oraz skrócenie czasu potrzebnego na mycie pistoletu.

Nowy, lekki pistolet lakierniczy DeVilbiss zaprojektowany dla zapracowanych lakierników wymagających najwyższej jakości w lakierowaniu. Do wyboru trzy głowice (jedna HVLP oraz dwie Trans-Tech o wysokiej efektywności) w celu optymalnej jakości zarówno lakierów konwencjonalnych jak i wodnych. Całkowicie nowy ergonomiczny projekt korpusu pistoletu z jeszcze lepszym wyważeniem i dopasowaniem do dłoni co oznacza komfort i kontrolę. Trzy głowice o wysokiej wydajności zapewniają doskonałą wszechstronność podczas aplikacji w różnych
warunkach klimatycznych oraz lepkości materiału. Koaksjalny, o niskim skoku zawór powietrzny daje płynną kontrolę nad powietrzem i lakierem, co daje łatwość cieniowania. Uproszczona budowa, użycie przyjaznych materiałów zapewnia szybsze, łatwiejsze mycie i konserwacje pistoletu.

GTi Pro Lite konfiguracja

Podczas zamawiania proszę pamiętać o wyborze odpowiedniej głowicy (HV30, TE10, TE20), dyszy (12, 13 lub 14) oraz oznaczenia na pistolecie B=BASE (BAZA), C=CLEAR (LAKIER BEZBARWNY)

Nr części Opis
PROL-TE10C-13 PROL-TE10C-13 GTiPro LITE zestaw z głowicą TE10, dyszą rozmiar 13, oznaczenie „Clear” (Lakier bezbarwny)
PROL-HV30B-D-12 PROL-HV30B-D-12 Digital GTiPro Lite zestaw z głowicą HVLP HV30, dyszą rozmiar 12, oznaczenie „Base” (Baza)

GTi PRO LITE DEVILBISS - Więcej informacji o pistolecie GTi PRO LITE Devilbiss

gti pro lite devilbiss

 

gti pro lite devilbiss

gti pro lite

haf 507 devilbiss, filtr osuszacz, filtr odwadniacz.

Produkty powiązane